Ndeshjet

Data Ekipi Rezultati
1 06.10.2019 Mineralac-K.F.Lugina 1-7
2 02.10.2019 K.F.Lugina-Bsk 3-0
3 22.09.2019 K.f.Lugina - Južna Pruga 7-0
4 15.09.2019 Vihor - K.F.Lugina 2-2
5 08.09.2019 K.F.Lugina-K.F.Tërnoci 3-3
6 02.06.2019 Bsk Bujanoc - K.F.Lugina 0-1
7 26.05.2019 K.F.Lugina-Mladost Sojvonica 3-0
8 19.05.2019 Levosoje-K.F.Lugina 0-3
9 12.05.2019 K.F.Lugina-Ćelik 5-0
10 02.05.2019 K.F.Lugina-Alakinca 3-1
11 20.04.2019 Nebeski Andjeli-K.F.Lugina 1-0
12 14.04.2019 K.F.Lugina-Trešnjevka 3-0
13 07.04.2019 Juźna Pruga - K.F.Lugina 3-1
14 31.03.2019 K.F.Lugina-K.F.Tërnoci 3-1
15 24.03.2019 K.F.Lugina-Pavlovac 0-0
16 17.03.2019 K.F.Lugina-Trešnjevka 3-0
17 11.11.2018 K.F.Lugina-Bsk Bujanoc 2-1
18 28.10.2018 K.F.Lugina-Levosoje 7-0
19 21.10.2018 Ćelik-K.F.Lugina 1-2
20 14.10.2018 K.F.Lugina - Vihor Kondiva 4-2
21 07.10.2018 Alakinca-K.F.Lugina 2-3
22 30.09.2018 K.F.Lugina-Nebeski Andjeli 0-0
23 23.09.2018 Trešnjevka-K.F.Lugina 0-3
24 16.09.2018 K.F.Lugina - Južna Pruga 7-1
25 09.09.2018 K.f.Tërnoci-K.f.Lugina 1-0
26 02.09.2018 Pavlovac -K.F.Lugina 1-3
27 03.06.2018 K.F.Lugina - Trešnjevka 10-1
28 23.05.2018 K.F.Lugina - O.f.k.Rota 3-0
29 13.05.2018 K.F.Lugina - Alakince 4-0
30 05.05.2018 Ćelik-K.F.Lugina 2-4
31 29.04.2018 K.F.Lugina- Mladost Bosilegrad 2-1
32 22.04.2018 Pavlovac -K.F.Lugina 1-2
33 15.04.2018 K.F.Lugina - Južna Pruga 11-0
34 07.04.2018 Bsk - K.F.Lugina 2-1
35 11.03.2018 K.F.Lugina - Pavlovac (Kup) 2-0
36 18.03.2018 K.F.Lugina - Vihor 3-2
37 13.09.2017 Vihor-K.F.Lugina 2-2
38 10.09.2017 K.F.Lugina-Bsk Bujanoc 7-0
39 04.10.2017 Juzna Pruga-K.F.Lugina 1-2
40 24.09.2017 K.F.Lugina-Pavlovac 3-0
41 08.10.2017 Boseligrad-K.F.Lugina 1-1
42 15.10.2017 K.F.Lugina-Celik 3-0
43 21.10.2017 Alakince-K.F.Lugina 4-1
44 29.10.2017 K.F.Lugina-K.F.Bilaqi 5-1
45 05.11.2017 Ofk Rota-K.F.Lugina 0-9
46 11.11.2017 K.F.Lugina-Mladost Sojvonica 3-0
47 19.11.2017 Treshnjevka-K.F.Lugina 1-8
48 22.11.2017 K.F.Lugina-Ternoci 2-2

Tabela

Emri Ekipit Fitoret Barazimet Humbjet Pikët e ekipit
1 K.F.LUGINA 0 0 0 0
2 Mladost Boseligrad 0 0 0 0
3 Tresnjevka 0 0 0 0
4 Levosoje 0 0 0 0
5 Juzna Pruga 0 0 0 0
6 Bsk Bujanoc 0 0 0 0
7 Alakinca 0 0 0 0
8 Mladost Sojvonica 0 0 0 0
9 Celik 0 0 0 0
10 K.F.Ternoci 0 0 0 0
11 Pavlovac 0 0 0 0
12 Vihor Kondiva 0 0 0 0
13 OFK Mineralac 0 0 0 0